Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Praca

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

KRAWMET | Szukamy pracowników!

KRAWMET Sp. z o.o. to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma. W chwili obecnej szukamy pracowników na stanowiska: Operator prasy krawędziowej i Przedstawiciel handlowy.

Szukamy pracownika!

Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę w pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma KRAWMET Sp. z o.o. szuka operatora prasy krawędziowej.
Opis stanowiska:
Obsługa prasy krawędziowej
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Obróbka metalu
Dbałość o powierzone mienie i maszynę
Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości wykonywanych detali
Wymagania stanowiska:
Doświadczenie w pracy na prasie krawędziowej
Doświadczenie przy obróbce metalu
Dyspozycyjność
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przyjazną atmosferę w pracy

Przedstawiciel Handlowy CNC

Miejsce pracy: woj. pomorskie

• Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie
o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki
motywacyjne i premie.
• Możliwość pracy w systemie Home Office.

Dynamicznie rozwijająca się firma KRAWMET Sp. z o.o. szuka przedstawicieli handlowych
Obowiązki:
Rozwijanie kontaktów biznesowych oraz budowanie długofalowych relacji z klientami
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
Prezentacja produktów, doradztwo techniczno-handlowe potencjalnym klientom
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez kompetentną i profesjonalną obsługę Klienta
Wymagania:
Wykształcenie wyższe mile widziane
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
Znajomość branży obróbki skrawaniem
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientem
Wiedza z zakresu prowadzenia negocjacji handlowych
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Samodzielność w realizacji zadań, dobra organizacja czasu
Dyspozycyjność, mobilność, otwartość na nowe wyzwania
Mile widziane posiadanie bazy kontaktów biznesowych
Chęć i świadomość długotrwałej współpracy
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
Możliwość pracy w systemie Home Office
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
Preferujemy współpracę na własnej działalności gospodarczej

Szukasz pracy w stabilnej firmie – skontaktuj się z nami!

Krawmet Sp. z o.o. to stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma. W chwili obecnej szukamy pracowników na stanowiska: Operator prasy krawędziowej i Przedstawiciel handlowy. Szukasz stabilnej i pewnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie? Jeśli tak, skontaktuj się z nami!