Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie laserem w Bartoszycach

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Cięcie laserem w Bartoszycach

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, której działalność skupiona jest wokół przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, czy spożywczego i potrzebujesz wysokiej jakości metalowych elementów – warto byś zwrócił się do naszej firmy. Mimo że nie należymy do największych potentatów branży obróbki metalu – to każde z powierzonych nam zadań wykonujemy profesjonalnie, mając na uwadze to, by produkt końcowy był jak najwyższej jakości. W wachlarzu naszych usług znajduje się cięcie laserem. Wykorzystywanie tej technologii przez doświadczonych pracowników naszej firmy skutkuje precyzyjnie wykonanymi wyrobami.

Być może jesteś mieszkańcem Bartoszyc lub okolic, który szuka wykonawcy dla swoich projektów. W takim wypadku koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą cięć laserem w Bartoszycach . Możesz być pewien, że nawet jeżeli jesteś małym przedsiębiorcą, dla nas nie ma to znaczenia i projekt, który nam powierzysz, potraktujemy priorytetowo.

Cięcie laserem Bartoszyce

Gorący promień lasera jest elementem tnącym używanym w nowoczesnej metodzie obróbki metalu. W tym procesie użytkowany jest także gaz techniczny o dużej czystości. Wykorzystując taką metodę, mamy pewność, że każde z pożądanych cięć laserem będzie wykonane perfekcyjnie. Specjalizujemy się głównie w produkcji detali małogabarytowych, występujących w seriach średnio, a także wielkoilościowych.

Nasza firma może poszczycić się zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Maszyny znajdujące się w nim, pochodzą od najlepszych producentów w swojej dziedzinie. Każde z urządzeń obsługiwane jest przez zatrudnianych przez nas fachowców. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a także kompetencje, które są dla Ciebie gwarancją świetnie zrealizowanej usługi.

Cięcie laserem Bartoszyce - Zaufaj ekspertom

Mimo tego, że nie jesteśmy dużą firmą, każdego dnia dbamy o to, by prężnie się rozwijać. Nasza kadra składa się z młodych i ambitnych pracowników. Nasz park maszynowy jest stale rozbudowywany i ulepszany, w związku z czym, jako firma stawiamy na nowe technologie. Dbamy o to, by proces produkcji także był możliwie jak najwydajniejszy, a tym samym – najlepszy. Specjaliści obsługujący maszyny umiejętnie je wykorzystują. Oprócz tego mają oni do dyspozycji wszelkie potrzebne narzędzia pomocnicze, a także nietypowe przyrządy. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się trudnych i mało konwencjonalnych projektów.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej usługi cięcia laserem w Bartoszycach.