Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie laserem w Bydgoszczy

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Cięcie laserem w Bydgoszczy

Cięcie laserem ze względu na swoje liczne zalety jest wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Wiązka pozwala na wycięcie metalowego elementu o dowolnym, nawet najbardziej skomplikowanym kształcie. Dzięki temu ten sposób obróbki metalu znalazł wszechstronne zastosowanie przy produkcji wielu sprzętów. Krawędzie gotowej części są idealnie docięte i nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki, laser się nie zużywa, a wiązka jest w stanie przebić każdy materiał.

Cięcie laserem Bydgoszcz - Sektory przemysłu, w których wykorzystuje się cięcie laserem

Cięcie laserem cechuje się niezwykłą uniwersalnością – za pomocą tej metody można przeciąć właściwie każdy, nawet najtwardszy materiał. Z tego względu ta technologia znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach.

Laser wykorzystywany jest między innymi podczas produkcji narzędzi medycznych, które ze względu na specyficzne zastosowanie muszą posiadać ściśle określoną budowę. Wycina się nim także elementy montowane we wszelkiego typu pojazdach mechanicznych, misternych dekoracjach oraz precyzyjnych maszynach, które w swoim wnętrzu posiadają części o bardzo niewielkich wymiarach.

W branży budowlanej laserem wycina się różnego rodzaju elementy zbrojeniowe oraz należące do konstrukcji aluminiowych lub stalowych. Ponadto, korzystając z tej technologii, uzyskuje się różnego rodzaju przedmioty, jak rury, profile czy stelaże, które muszą mieć idealnie powtarzalne właściwości. Laser używany jest także w branży architektonicznej. Dzięki niemu w prosty sposób otrzymuje się części ozdobne i bazowe wszelkich metalowych ogrodzeń, płotów lub balustrad.

Z jego pomocą produkuje się także o wiele mniejsze i bardziej misterne elementy służące do tworzenia biżuterii, podzespołów elektronicznych, odzieży, mechanizmów zegarkowych i urządzeń wykorzystujących niewielkie metalowe części.

Cięcie laserem Bydgoszcz

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie elementy wycinane laserowo? Sprawdź ofertę Krawmet. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy mimo szerokiej wiedzy dotyczącej obróbki skrawaniem oraz wysokich kwalifikacji w tej dziedzinie stale się doszkalają. Stawiamy na nowoczesny, niezawodny i zróżnicowany sprzęt. Dzięki temu nasze wyroby cechują się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Wysoka jakość małogabarytowych detali, konkurencyjne ceny, nowoczesny park maszynowy, który umożliwia nam wykonanie właściwie każdego elementu, jaki klient sobie zażyczy, oraz fachowa obsługa sprawiają, że Krawmet to obecnie jedna z najlepszych firm w branży. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług cięcie laserem w Bydgoszczy.