Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie laserem Toruń

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Dzięki wykorzystaniu współczesnej technologii w dziedzinie obróbki metali można uzyskać wyroby bardzo wysokiej jakości. Jako firma specjalizujemy się w usługach związanych z produkcją elementów metalowych, możemy pochwalić się współpracą z wieloma zadowolonymi klientami, którzy operują między innymi w branży gastronomicznej, budowlanej oraz motoryzacyjnej. Swoją działalnością wspomagamy także przemysł jachtowy. W związku z tym, że zatrudniamy doświadczonych fachowców, a także wyposażamy ich w najlepsze narzędzia – możemy zaoferować Ci usługę na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, jeżeli oczekujesz profesjonalnej współpracy. Niezależnie od tego, czy jesteś małym przedsiębiorcą, czy Twoja firma jest liderem w jakiejś dziedzinie – każde powierzone nam zadanie wykonamy, dbając o najmniejszy szczegół.

Cięcie laserem Toruń

Nasz zakład przemysłowy znajduje się w Olsztynie, ale swoje usługi kierujemy do firm znajdujących się w całej Polsce. Możemy zagwarantować szybką wysyłkę zrealizowanych towarów. Mimo tego, że jesteśmy stosunkowo małym przedsiębiorstwem, to nie mamy problemu z realizacją dużych zamówień. Stale rozbudowujemy nasz i tak już zaawansowany technologicznie park maszynowy. Jedną z metod, którą stosujemy w wyrobie produktów metalowych, jest cięcie laserem. To nowoczesna technologia, która polega na obróbce surowca za pomocą gorącego promienia lasera wraz z gazem technicznym o wysokiej czystości.

Uważamy, że bez dobrego zespołu pracowników daleko byśmy nie zaszli, więc na każdym kroku dbamy o ich rozwój. Dzięki temu nasza kadra pracownicza składa się z doświadczonych i rzetelnych osób, które mogą wykonać dla Ciebie nawet najtrudniejsze zlecenie cięcia laserem w Toruniu. Maszyny znajdujące się w naszym parku maszynowym pochodzą od wiodących na rynku, a także sprawdzonych producentów.

Cięcie laserem Toruń - Najwyższa jakość gwarantowana

Specjalizujemy się głównie w obróbce metalu, wykorzystując do tego metodę, jaką jest skrawanie. Ten sposób świetnie sprawdza się w przypadku produkcji detali małogabarytowych w seriach średnio- i wieloilościowych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, którego działalność znajduje się na terenie Torunia i poszukujesz usługi cięcia laserem – nie zwlekaj i zwróć się do nas. Zapewnimy Ci doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Gwarantujemy Ci usługę, która wykonana zostanie przez kompetentnych pracowników, a jej cena będzie konkurencyjna. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą cięcia laserem w Toruniu.