Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie w Olsztynie

Cięcie laserowe. Obróbka skrawaniem metali.

Cięcie metalu – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza firma dysponuje zarówno odpowiednim zapleczem technicznym, jak i posiada doświadczonych pracowników, którzy z powodzeniem realizują zamówienia związane z cięciem elementów stalowych.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

CIĘCIE

Nasze atuty:
• Usługi cięcia metalu wykonujemy za pomocą sprawdzonych narzędzi, które spełniają międzynarodowe normy
• Cięcie zgodnie z nowoczesnymi metodami
• Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, jak i nieprzeciętnymi kwalifikacjami

Cięcie metalu w Olsztynie | Krawmet

Cięcie metalu nie jest prostym zadaniem. Usługa jaką jest cięcie elementów stalowych wymaga bardzo dużej precyzji i doświadczenia w tej dziedzinie. Oprócz tego niezbędny jest również odpowiedni sprzęt. Nasza firma dysponuje zarówno odpowiednim zapleczem technicznym, jak i posiada doświadczonych pracowników, którzy z powodzeniem realizują zamówienia związane z cięciem elementów stalowych. 
Lasery obsługiwane są przez przeszkolony i doświadczony personel. Jesteśmy w stanie zagwarantować 100% powtarzalności detali. Wyceny i realizacje zamówienia wykonujemy w ekspresowym tempie. Zawsze dotrzymujemy terminów realizacji zamówienia, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie. Detale wypalamy z powierzonego lub własnego materiału.
Jeśli są Państwo zainteresowanie ofertą jaką jest cięcie piłą czy cięcie elementów stalowych, zapraszamy do kontaktu.

Usługi cięcia metalu Olsztyn – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi cięcia metalu w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe