Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Frezowanie CNC w Olsztynie

Cięcie laserowe. Obróbka skrawaniem metali.

Frezowanie CNC – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze urządzenia są sterowane komputerowo. To ogromna zaleta, ponieważ pozwala zachować doskonałą precyzję pracy, a przy tym szybkość i powtarzalność. Co istotne, jest to możliwe nawet w przypadku realizacji wyjątkowo skomplikowanych elementów.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

FREZOWANIE CNC

Nasze atuty:
• Najwyższa jakość i powtarzalność
• Doświadczenie oraz możliwości techniczne, gwarantujące wykonywanie usług na najwyższym poziomie
• Frezarki wyposażone w układ sterowania
numerycznego CNC

Zamówienia | Zapytania ofertowe

Frezowanie CNC | Krawmet

Frezowanie CNC to jedna najpowszechniejszych metod obróbki skrawaniem. Obracający się frez wcina się w materiał i odcina jego nadmiar. Naddatek odchodzi w postaci wiórów. Proces ten można w łatwy sposób zautomatyzować, co zwiększa precyzje oraz powtarzalność procesu
Jedną z naszych specjalności jest frezowanie CNC różnego rodzaju materiałów – metali kolorowych i stali, drewna, tworzyw sztucznych oraz wielu innych. Wszystkie zadania wykonujemy w oparciu o nowoczesne i wydajne maszyny sterowane numerycznie. Wykorzystywanie tej metody jest bardzo powszechnie, głównie dzięki temu, że pozwala na uzyskiwanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Stosuje się ją zarówno do metali, drewna, jak i tworzyw sztucznych, co świadczy o jej funkcjonalności. Specjalne urządzenia frezujące, zwane frezarkami, są wyposażone w zaawansowane mechanizmy, które zapewniają im dokładność i wydajność pracy. Frezowanie CNC to metoda uniwersalna, a dzięki swojej skuteczności oraz sterowaniu komputerowemu zapewnia pełną powtarzalność procesu.
Postaw na doświadczenie i nowoczesny sprzęt.
Posiadamy doświadczenie oraz możliwości techniczne, aby zagwarantować wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W naszym parku maszyn znajdują się najnowocześniejsze maszyny. Frezarki wyposażone są w układ sterowania numerycznego (CNC), co podnosi jakość i powtarzalność. Wykonujemy krótkie i długie serie na podstawie dostarczonej dokumentacji lub wzorów.

Usługi frezowania CNC Olsztyn – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi frezowania CNC w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe