Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 609 694 633
biuro@krawmet.pl

Gięcie krawędziowe blach w Olsztynie

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Gięcie krawędziowe blach – dlaczego my?

Gięcie blach na wysokim poziomie możliwe jest dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników oraz urządzeniom, które znajdują się w naszym parku maszyn.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje

GIĘCIE KRAWĘDZIOWE BLACH

Nasze atuty:
• Nasze usługi wykonujemy za pomocą sprawdzonych narzędzi, które spełniają międzynarodowe normy
• Gięcie blach jest zgodne z nowoczesnymi metodami
• Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim
doświadczeniem, jak i najwyższymi kwalifikacjami.

Gięcie krawędziowe blach w Olsztynie

Gięcie blach stosuje się po to, aby trwale zmieniły one kształt, a jednocześnie zachowały swoją spójność, która umożliwi ich dalszą eksploatację. Do procesu tego wykorzystuje się różnorodne maszyny – prasy krawędziowe, przeciągarki oraz walce, które nadają materiałom odpowiednie właściwości. Może on przebiegać zarówno na gorąco, jak i na zimno, w zależności od warunków oraz potrzeb zleceniodawcy.

Usługi gięcia wykonujemy prasą krawędziową ze sterowaniem numerycznym CNC, przeznaczoną do gięcia płaskich blach metalowych. Obrabiany przedmiot wyginany jest siłą belki dociskowej poruszającej się w dół. Siła nacisku sięga 1700 kN. Pozwala to na obrabianie elementów do grubości 15 mm.

Posiadana maszyna zapewnia precyzyjny kąt gięcia już od pierwszego elementu. Gwarantuje bardzo wysoką precyzję i pełną powtarzalność wykonywanych operacji gięcia.Dobre maszyny to synonim wysokiej jakości
Gięcie blach na wysokim poziomie możliwe jest dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników oraz urządzeniom, które znajdują się w naszym parku maszyn. Zginany materiał nie powinien być dłuższy niż 3 m. Prasa pracuje w trzech trybach: dosuw, roboczy i powrót, a prędkość każdego z nich pozwala na wydają i stabilną pracę. Bez zbędnych problemów można zgiąć stal konstrukcyjną, stal nierdzewną oraz aluminium.

Profesjonalne gięcie krawędziowe blach w Olsztynie | Krawmet

KRAWMET to firma z wieloletnim doświadczeniem w obrabianiu metali. Współpracujemy z klientami z wielu branż, zawsze dbając o wysoki poziom realizacji usług. Oferujemy także profesjonalne doradztwo. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj gięcia jest najbardziej odpowiedni dla danego materiału, by ten nie utracił swoich właściwości i wytrzymałości, to chętnie podpowiemy.
Stosowanie wysokiej klasy urządzeń sterowanych numerycznie zapewnia nie tylko powtarzalność i wysoką precyzję obróbki, ale też umożliwia wykonywanie skomplikowanych kształtów, zachowując jednocześnie wysoką efektywność. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej wymagających zleceń. Pracujemy terminowo, dlatego klient może mieć pewność, że wszystkie elementy zostaną dostarczone na czas.
Nasze urządzenia do gięcia krawędziowego w Olsztynie pozwalają na obrabianie elementów wykonanych z różnych materiałów, jak i o zróżnicowanych rozmiarach. Nasi specjaliści od wielu lat obsługują skomplikowane maszyny CNC, dlatego jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni ze współpracy. To nie wszystko, ponieważ chętnie dopasowujemy się do wymagań. Z tego powodu chętnie poznamy Twoje potrzeby i zrobimy co w naszej mocy, by je zrealizować.

Zapraszamy również do skorzystania z innych usług w zakresie obróbki metali. W każdym przypadku oferujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Gięcie krawędziowe blach w Olsztynie – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi gięcia krawędziowego blach w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe