Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Gwintowanie w Olsztynie

Cięcie laserowe. Obróbka skrawaniem metali.

Usługi gwintowania – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Wszystkie urządzenia spełniają liczne normy jakości, a także wyróżniają się efektywnością oraz powtarzalnością pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić gwintowanie różnego rodzaju materiałów i wielkości obrabianych elementów. Dochodzi do tego doświadczenie naszych specjalistów.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

USŁUGI GWINTOWANIA

Nasze atuty:
• Indywidualne podejście do każdego zadania i terminowość
• Profesjonalny park maszynowy
• Wszystkie urządzenia spełniają liczne normy jakości, a także wyróżniają się efektywnością oraz powtarzalnością pracy
• Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników

Profesjonalne gwintowanie – Olsztyn

Gwintowanie jest procesem technologicznym mającym na celu wykonanie w otworze lub na wałku gwintu. W celu wykonania gwintu w otworze należy użyć następujących narzędzi: gwintownków, wygniataków, frezów do gwintu, narzynek, noży do toczenia gwintów lub głowic gwintujących. Rodzaj narzędzia należy dobrać, opierając się na właściowościach obrabianego materiału (stal, żeliwo, miedź, aluminium itp.), posiadanej obrabiarce (tokarka, frezarka, wiertarka, gwinciarka itp.), wielkości serii produkcyjnej, wymiarze, normie i tolerancji gwintu (M2,5, M3, G1/2″, Tr36x6, M120x2).
Gwintowanie jest procesem potrzebnym w wykonywaniu wielu drobnych elementów (np. śrub), jak i poszczególnych części konstrukcji (np. w tworzeniu gwintów dla otworów w większych konstrukcjach). Działanie to wymaga wysokiej precyzji, ponieważ w przeciwnym wypadku przykładowa śruba nie zostanie dobrze wkręcona w wyznaczonym miejscu.

Gwintowanie | Krawmet Sp. z o.o.

Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Wszystkie urządzenia spełniają liczne normy jakości, a także wyróżniają się efektywnością oraz powtarzalnością pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić gwintowanie różnego rodzaju materiałów i wielkości obrabianych elementów. Dochodzi do tego doświadczenie naszych specjalistów. To wszystko pozwala nam skutecznie realizować zlecenia, a także pracować stosunkowo szybko. Współpracujemy z wieloma Klientami i wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zadania i terminowość.
Zapewniamy, że oferowane gwintowanie nie zmieni właściwości obrabianych elementów i nie naruszy ich wytrzymałości. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Do skorzystania z usług gwintowania zapraszamy przede wszystkim klientów z Olsztyna oraz okolic. Kierujemy się elastycznością, dlatego chętnie poznamy Twoje potrzeby. Z tego powodu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Serdecznie zachęcamy także do skorzystania z innych usług Krawmet Sp. z o.o. dotyczących obróbki metalu.

Usługi gwintowania Olsztyn – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi gwintowania w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytanie ofertowe