Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Spawanie w Olsztynie

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Spawanie w Olsztynie – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń i narzędzi, które spełniają narzucane przez prawo normy międzynarodowe. Pracujemy tylko skutecznie, ponieważ staramy się jak najszybciej realizować wszystkie zlecenia.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje

SPAWANIE
W OLSZTYNIE

Nasze atuty:
• Usługi spawania wykonujemy za pomocą sprawdzonych narzędzi, które spełniają międzynarodowe normy
• Spawanie zgodnie z nowoczesnymi metodami
(m.in. MIG, MAG, TIG)
• Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim
doświadczeniem, jak i najwyższymi kwalifikacjami.

Spawanie – możesz nam zaufać!

Spawanie jest trudnym rzemiosłem, od którego w wielu przypadkach zależy np. trwałość konstrukcji metalowych czy bezpieczeństwo ich używania. Z tego powodu powinno być wykonywane wyłącznie przez specjalistów. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i mają odpowiednie kwalifikacje, by oferować spawanie w Olsztynie z wykorzystaniem wielu metod. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych zleceń.
Spawanie to nic innego jak łączenie materiałów topliwych, głównie metali i ich stopów, przez stopienie brzegów łączonych elementów bez wywierania nacisku z dodatkiem lub bez spoiwa w postaci np. drutu spawalniczego za pomocą ciepła.
Nie zawsze i wszędzie możemy spawać daną metodą. Trzeba wiedzieć jakie elementy chcemy ze sobą połączyć i jakie materiały do tego wykorzystać. Poniżej przedstawiamy w skrócie najbardziej popularne rodzaje spawania.
Metody spawalnicze są oznaczone skrótami oraz numerami.
E – 111 (MMA) Spawanie łukowe ręczne elektrodą otuloną.
MIG – 131 (GMAW) Spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazu obojętnego
MAG – 135 (GMAW) Spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazu aktywnego
MAG – 136 (FCAW) Spawanie drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego
MAG – 138 (FCAW) Spawanie drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym w osłonie gazu aktywnego
TIG – 141 (GTAW) Spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych
Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych urządzeń i narzędzi, które spełniają narzucane przez prawo normy międzynarodowe. Pracujemy skutecznie, staramy się jak najszybciej realizować wszystkie zlecenia. Zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby naszych klientów. Chętnie je poznamy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi i wytłumaczyć zasady współpracy.
Ceny usług są zależne przede wszystkim od nakładu pracy naszych specjalistów, zużywanych materiałów oraz wielkości zlecenia. Możemy podjąć się realizacji największych zamówień. Zawsze dbamy o terminowość, dlatego możesz mieć pewność, że nasza praca zostanie wykonana w określonym wcześniej czasie.

Jeśli potrzebne Ci jest profesjonalne spawanie w Olsztynie, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zachęcamy również do zapoznania się z innymi realizowanymi przez nas usługami.

Usługi spawania Olsztyn – specjaliści z wieloletnim doświadczeniem!

Interesują Cię usługi spawania w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania techniczne