Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Wiercenie w Olsztynie

Cięcie laserowe. Obróbka skrawaniem metali.

Wiercenie – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, jak i wysokimi kwalifikacjami, aby wiercić zgodnie z najwyższymi standardami. Usługi wykonujemy w Olsztynie za pomocą sprawdzonych urządzeń, które spełniają międzynarodowe normy.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

WIERCENIE

Nasze atuty:
• Najwyższa jakość i powtarzalność
• Usługi wiercenia wykonujemy za pomocą sprawdzonych narzędzi, które spełniają międzynarodowe normy
• Nasi pracownicy wyróżniają się doświadczeniem, jak
i wysokimi kwalifikacjami
• Wiercenie zgodnie z nowoczesnymi metodami

Zamówienia | Zapytania ofertowe

Usługi wiercenia | Olsztyn

Wiercenie – skrawanie w pełnym materiale za pomocą narzędzia zwanego wiertłem, w wyniku którego otrzymujemy otwór o przekroju najczęściej kołowym. Przy zastosowaniu specjalnych wierteł metodą wiercenia wtórnego możliwe jest uzyskanie otworu wielokątnego (np. trójkątnego, czworokątnego). Wiercenie wykonywane jest najczęściej na wiertarkach stacjonarnych lub wiertarkach przenośnych, najczęściej ręcznych. Wiercenie odbywa się jeżeli wiertło się obraca, a przedmiot obrabiany pozostaje nieruchomy lub gdy wiertło jest nieruchome, a przedmiot obrabiany obraca się np.: wiercenie na tokarce. Dodatkowo wiercenie można wykonywać na frezarkach warsztatowych.

Usługi wiercenia w Olsztynie – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi wiercenia metalu w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe