Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Znakowanie laserowe, laserowy grawer w Olsztynie

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Znakowanie laserowe, laserowy grawer | Olsztyn

Znakowanie laserowe jest bardzo przydatne w przypadku nanoszenia na poszczególne produkty kodów kreskowych lub innych oznaczeń, jednak bardzo często przydaje się w przypadku zwiększania walorów estetycznych danej rzeczy.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje

Znakowanie laserowe, laserowy grawer

Nasze atuty:
• Nasza znakowarka z powodzeniem wykorzystywana jest przez agencje reklamowe, pracownie grawerskie i firmy przemysłowe
• Za pomocą znakowania technologią „fiber” otrzymujemy wyraźniejsze i dokładniejsze kształty obrabianych elementów
• Szeroka gama materiałów możliwych do znakowania.

Znakowanie laserowe, laserowy grawer – dlaczego właśnie my?

Znakowanie laserowe jest bardzo przydatne w przypadku nanoszenia na poszczególne produkty kodów kreskowych lub innych oznaczeń, jednak bardzo często przydaje się w przypadku zwiększania walorów estetycznych danej rzeczy. Precyzyjne grawerowanie laserowe w Olsztynie jest więc skierowane do klientów z wielu branż. W każdym przypadku kierujemy się profesjonalizmem i dokładnością wykonywanych zleceń.

Dbając o komfort i zadowolenie naszych klientów, zawsze jesteśmy terminowi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że np. dostarczenie towaru Twojemu kontrahentowi nie będzie opóźnione.

Znakowarka laserowa Fiber | Nowoczesne urządzenie do grawerowania i znakowania

Znakowarka laserowa Fiber jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku. Laser ten eliminuje konieczność znakowania towarów za pomocą naklejek, idealnie nadaje się do znakowania kodów kreskowych, numerów serii, partii czy też innych oznaczeń kodowych.

Nasza znakowarka z powodzeniem wykorzystywana jest przez agencje reklamowe, pracownie grawerskie i firmy przemysłowe.

Za pomocą znakowania technologią „fiber” otrzymujemy wyraźniejsze i dokładniejsze kształty obrabianych elementów (np. liter czy wzorów) w porównaniu ze starszą technologią typu YAG.
Wiązkę laserową możemy skupić do mniejszej średnicy przez co otrzymujemy większą gęstość mocy co owocuje zwiększoną wydajnością pracy szczególnie przy głębszym grawerowaniu.

Lista materiałów / podłoży możliwych do znakowania:
metal (oksydowany, surowy, anodowany, powlekany, szczotkowany)
metale szlachetne (złoto, srebro, brąz)
nikiel, tytan, chrom
poliwęglan
polipropylen
guma
skóra i materiały skóropodobne
drewno powlekane
ceramika
papier powlekany

Efektywne znakowanie laserowe | Profesjonalny grawer laserowy w Olsztynie

Jak wspomnieliśmy wcześniej, grawerowanie laserowe jest bardzo szybką metodą znakowania/zdobienia. Z tego powodu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji największych zleceń, dotyczących oznaczania dużej ilości elementów. W każdym przypadku jakość graweru jest na wysokim poziomie, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego jeśli coś jest dla Ciebie niejasne lub potrzebujesz dodatkowych informacji – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi. Cena realizacji usługi jest ustalana indywidualnie i zależy np. od liczby znakowanych elementów oraz czasu. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi usługami z naszej oferty.

Znakowanie laserowe, grawer – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi znakowania laserem i graweru lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!
Zamówienia | Zapytania ofertowe

Zamówienia | Zapytania ofertowe