Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie laserem Gdańsk

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

W przypadku produkcji samochodów, jachtów czy specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w gastronomii bardzo ważne jest, by ich metalowe elementy były najwyższej jakości. Od tego, jak precyzyjnie zostały wyprodukowane metalowe części, pokroju śrubek – zależy bezawaryjność, a także bezpieczeństwo wyżej wymienionych produktów.

Być może Twoja firma operuje właśnie w obrębie branży motoryzacyjnej czy gastronomicznej i poszukujesz specjalistów z zakresu technologii cięcia laserem? W takim wypadku chcielibyśmy zaproponować Ci nasze usługi. Każdego dnia prężnie się rozwijamy, by móc wykonać nawet najtrudniejsze zadanie dotyczące cięcia laserem w Gdańsku.

Cięcie laserem Gdańsk

Wykorzystywana obecnie technologia w przemyśle obróbki metalu jest na niezwykle wysokim poziomie zaawansowania. Jedną z wiodących metod jest cięcie laserem (Gdańsk). Dzięki użyciu gorącego promienia lasera jako elementu tnącego – można mieć pewność, że praca zostanie wykonana precyzyjnie, a wycięte brzegi będą idealnie równe. Oczywiście efekt zależy od dostarczonego nam projektu.

Z chęcią podejmujemy się nietypowych zadań, gdyż umożliwia nam to dobrze wyposażony park maszynowy, a także zbiór wielu różnych narzędzi i przyrządów. Doprowadzenie każdego z projektów do końca nie byłoby osiągalne bez naszej fachowej kadry pracowniczej. Operatorzy maszyn, a także osoby na innych stanowiskach – należą do profesjonalistów. Mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie, a także idącymi za tym, dużymi kompetencjami. W swojej działalności jesteśmy skupieni głównie na metodzie obróbki polegającej na skrawaniu. Wykorzystujemy ją przy produkcji detali małogabarytowych.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się na terenie Olsztyna, ale nic nie stoi na przeszkodzie realizacji danego zamówienia cięcia laserem właśnie tam, a następnie przetransportowania go do Gdańska czy innego miasta w Polsce.

Cięcie laserem Gdańsk - Zdaj się na ekspertów

Jesteśmy mniejszą firmą, ale każdy z naszych pracowników jest niezwykle ambitny – dzięki czemu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Duży nacisk kładziemy na rozwój zatrudnianych przez nas fachowców, co przekłada się na nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych. Jest on możliwy również dzięki ciągłemu rozbudowywaniu i ulepszaniu naszego nowoczesnego parku maszynowego.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą cięcia laserem w Gdańsku, proponujemy bardzo konkurencyjne ceny. Możesz liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo techniczne, jeżeli będziesz go potrzebował.