Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Cięcie stali laserem w Olsztynie

Cięcie laserowe | Gięcie krawędziowe blach | Laserowy grawer | Obróbka wiborścierna | Spawanie

Cięcie stali laserem – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasze urządzenia są sterowane komputerowo. To ogromna zaleta, ponieważ pozwala zachować doskonałą precyzję pracy, a przy tym szybkość. Co istotne, jest to możliwe nawet w przypadku realizacji wyjątkowo skomplikowanych elementów.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje

CIĘCIE STALI LASEREM | OLSZTYN

Nasze atuty:
• Nasze urządzenia są sterowane komputerowo
• Doskonała precyzja pracy, szybkość wykonywania zleceń
• Możliwość realizacji wyjątkowo skomplikowanych elementów
• Nieustannie przykładamy się do najwyższej jakości oferowanych usług

Cięcie stali laserem | Krawmet

Lasery umożliwiają najbardziej wszechstronne i precyzyjne wycinanie detali z blachy. Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla szerokiej gamy materiałów takich jak: stal węglowa, stal kwasoodporna, aluminium. Metoda ta jest stosowana często ze względu na wysoką jakość cięcia, niski koszt wycięcia poszczególnego elementu, oszczędność materiału oraz dużą efektywność wycinania.
Jakie elementy można wycinać?
Obróbce można poddawać stal węglową do 25 mm grubości, stal nierdzewną do 20 mm grubości oraz aluminium do 12 mm grubości. Wielkość obsługiwanego arkusza to 3000×1500 mm.
Na czym polega wycinanie laserem?
Wycinanie laserem, dzięki dostosowaniu mocy i gazu towarzyszącego do materiału, gwarantuje uzyskanie w pełni powtarzalnych elementów. W wyniku działania tego urządzenia powierzchnie pozostają gładkie i nie ulegają odkształceniu, co jest kolejną zaletą jest metody. Proces cięcia jest możliwy, dzięki temu, że laser emituje promieniowanie elektromagnetyczne. Wiązce promienia towarzyszy gaz. W szczelinie cięcia topnienie materiał i odparowuje. Możliwe jest wycięcie bardzo skomplikowanych wzorów, a produkt praktycznie nie wymaga dodatkowej obróbki.
Oferujemy cięcie z naszego materiału, który z reguły jest dostępny na stanie magazynowym w asortymencie.

Cięcie laserem w Olsztynie

Nasze urządzenia są sterowane komputerowo. To ogromna zaleta, ponieważ pozwala zachować doskonałą precyzję pracy, a przy tym szybkość. Co istotne, jest to możliwe nawet w przypadku realizacji wyjątkowo skomplikowanych elementów. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia. Cięcie laserem w Olsztynie jest skierowane do klientów z różnych branż. Każdego traktujemy indywidualnie i zawsze przykładamy się do wysokiej jakości oferowanych usług.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, cięcie laserowe w Olsztynie realizowane przez nas dotyczy materiału dostarczanego przez klienta lub dostępnego w naszym magazynie. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych blach, to możesz liczyć na konkurencyjne ceny. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego nasz materiał zawsze wyróżnia się wysoką jakością.
Cięcie laserowe jest doceniane w wielu branżach, na przykład w przemyśle, budownictwie, lotnictwie czy motoryzacji. Wysoka precyzja naszych urządzeń pozwala na wycinanie wyjątkowo małych elementów. Chętnie dostosujemy się do wymagań klienta, dlatego jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię współpraca, to zapraszamy do kontaktu. Kierujemy się profesjonalizmem i terminowością.

Realizujemy także inne usługi związane z obróbką metali, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.

Usługi cięcia laserem w Olsztynie – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi cięcia laserem w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe