Krawmet Sp. z o.o., ul. Lubelska 33d, 10-408 Olsztyn
+48 507 167 936
biuro@krawmet.pl

Toczenie CNC w Olsztynie

Cięcie laserowe. Obróbka skrawaniem metali.

Toczenie CNC – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasi fachowcy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, jak i wysokimi kwalifikacjami, aby wykonywać usługi toczenia CNC zgodnie z najwyższymi standardami. Usługi wykonujemy w Olsztynie za pomocą sprawdzonych urządzeń, które spełniają międzynarodowe normy.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

TOCZENIE CNC

Nasze atuty:
• Nasze usługi wykonujemy za pomocą sprawdzonych narzędzi, które spełniają międzynarodowe normy
• Toczenie CNC jest zgodne z nowoczesnymi metodami
• Nasi pracownicy wyróżniają się wieloletnim
doświadczeniem, jak i kwalifikacjami
• Posiadamy duże możliwości produkcyjne i wysokoą powtarzalność

Zamówienia | Zapytania ofertowe

Profesjonalne toczenie CNC w Olsztynie | Krawmet

Obróbka skrawaniem jest to proces, dzięki któremu usuwa się nadmiar materiałów, by uzyskać odpowiedni wymiar i kształt. Najprościej mówiąc, ostrze urządzenia wciskane jest w materiał, usuwając jego naddatek. W naszym parku maszynowym znajdują się najwyższej klasy tokarki, frezarki.
Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych tokarek CNC zagwarantować możemy wysoką powtarzalność wykonywanych elementów.
Obróbka skrawaniem to proces wykorzystywany, aby nadać właściwy kształt i wielkość pojedynczego elementu metalowego lub całej serii takich elementów. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym gotowy produkt nie trzeba będzie długo czekać.
Wykonujemy detale według dokumentacji Klienta, realizując zarówno standardowe, jak również skomplikowane zlecenia. Nasz park maszynowy pozwala na realizację następujących prac: toczenie cnc, toczenie zewnętrzne, kształtowe, rowkowanie, wiercenie, przecinanie, obróbkę czołową oraz gwintowanie. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego z realizowanych zleceń.
Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług, mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów i wykonywanie zadań precyzyjnie oraz terminowo. Posiadamy nowoczesne centra tokarsko-frezerskie sterowane numerycznie. W połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem CAD/CAM posiadają nieograniczone możliwości toczenia i frezowania w 4 osiach.

Zapraszamy również do skorzystania z innych usług w zakresie obróbki metali. W każdym przypadku oferujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Usługi toczenia CNC Olsztyn – skontaktuj się z nami!

Interesują Cię usługi toczenia CNC w Olsztynie lub chcesz skorzystać z innej obróbki metalu? Masz wysokie wymagania? W takim razie jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Jeśli potrzebujesz wyceny – napisz lub zadzwoń. Na pewno szybko otrzymasz odpowiedź!

Zamówienia | Zapytania ofertowe